Nu: 29

یه زمانی بازار بلوتوث بازی داغه داغ بود و هرجا میرفتی میدیدی یه عده کودک، نوجوان، جوان، میانسال، پیر، زیرخاکی،...در حال مبادله کالا به کالاهستن و جدید ترین ایمیج ها و کلیپها رو با چنان سرعت و جدیتی واسه بقیه میفرستن که انگار یه فریضه ی الهی به گردنشونه!! مسلما ماهم مستثنی نبودیم. مخصوصا اوایل دانش گا رفتن که همه چیز جدید و جذاب به نظر میومد.کار به جایی کشیده بود که بین ساعتای درسی اگه از لای در، دفتر اساتید رو دید میزدی میدیدی اساتید هم با این پدیده جدید در حالِ حال کردن هستن! بماند که چه چیزایی رد و بدل میشد و چه آبروها برده شد و چه خسارتایی به بنیاد بعضی خانواده ها وارد شد!!  خوشبختانه تب بلوتوث تا حدی سرد شده.

امروز استادم از یکی از بچه ها خواست که بلوتوثه کذایی رو روشن کنه و فایلی که اسم نرم افزارای لازم واسه امتحان پایان ترم رو توش نوشته بود و بگیره و به بقیه بچه ها بده تا گامی برداشته بشه واسه پیش بردن اهداف اموزشی! بعد از کلاس همه دوره اقای همکلاسی جمع شدن و با بلوتوثهای روشن فایل رو دریافت کردن. این وسط یه سری فایل غیر درسی هم چپ و راست ارسال شد و بچه ها به همون فریضه الهی که قبلا گفتم عمل کردن و مارو از جدید ترین رویدادها مطلع کردن. تو راهه خونه وقتی داشتیم فایلای غیر درسی رو میدیدم و هرهر میکردیم رسیدیم به یه کلیپ +١٨ که نمیدونم کدوم شیر پاک خورده ای اون وسط اینُ فرستاده بود! ما که اصلا کنجکاو نبودیم ببینیم چیه و قصد داشتیم ندید پاکش کنیم!!! که ناخوداگاه دست دوستم روی دکمه ی پِلی خورد و فیلم پخش شد!!! سه جفت چشم به صفحه ی گوشی خیره شد و نفس ها توی سینه حبس. همیشه وقتی همچین کلیپای بی ناموسی دستمون میرسه من با خودم فکر میکنم این دختر چطور براش مهم نبوده که صورتش توی فیلم مشخص باشه؟!

 اون فیلمایی که به صورت مخفیانه! گرفته میشه که تکلیف معلومه اما فیلمایی که دختر توی لنز دوربین زبون در میاره و حرکات اکروباتیک انجام میده چی؟ اخه چطور ادم فکر آبروی خودش و خانوادش نیست و اجازه میده دوست پسر یا مشتریش!! ازش فیلم بگیره. اونم خصوصی ترین لحظه ی زندگیشُ!! بماند که واسه بعضی ها این کار جلب مشتری و تبلیغ محسوب میشه اما کسایی که اون فیلم رو میبینن و طرف رو و هفت جد و ابادشُ میشناسن چی میشن!! با این تفکر همیشگی مشغول دیدن کلیپ بودیم که امد به سرم از انچه میترسیدم...درسته دختره خیلی ارایش داشت و یه تغیراتی کرده بود اما این باعث نشد که من چهره ی دخترو  به جا نیارم!

اگه از اون فیلما بود که مخفیانه گرفته میشد حرفی نبود اما وقتی ببینی هم کلاسیه قدیمیت با دوتا پسره و یکی رو کاره و اون یکی داره فیلم میگیره چه حالی میشی؟

پ.ن: تاحالا پیش اومده واستون که یکی از چند نفری که توی این کلیپا هستن رو بشناسید؟

/ 3 نظر / 5 بازدید
هاD

مطمئنی خودش بود ؟ خاک بر سرش که جوگیر شده و آدم این کار هم نیست :))

پرین

سلام هانا جوون، برای من چنین اتفاقی نیافتاده که بخوام بلوتوثی رو ببینم و اون شخص رو بشناسم ولی احساس می کنم که حس خیلی بدی به آدم دست می ده. امیدوارم که خدا همه رو به راه راست هدایت کنه.

خودمم

گر بد کنم و تو بد مکافات دهی / پس فرق میان من و تو چیست ؟ البته منظورم به اون بی معرفتیه که .. اصلا میگیم اون حالیش نبود / بیتربیتی کرد/ بیعرفتی کرد و فکر آبروی خانواده هم نه آبروی خودشو نکرد / ولی اونی که پخش میکنه یا حتی فیلم میگیره چی ؟