Nu: 83

قبل از اشنایی با هانیش همش با خودم میگفتم من تا دکترا نگیرم خودم رو درگیر رابطه عشقی نمیکنم!! اگه هم قرار باشه روزی کسی وارد زندگیم بشه باید کسی باشه که عاقل و جا افتاده باشه. حوصله بزرگ کردن یه پسر بچه رو ندارم.. دلم نمیخواد واسه همسرم نقش مادر داشته باشم.. دلم میخواد حتی عقلش بیشتر از من بکشه! ینی میخوام بگم معیارم این بود که طرفم چند سالی بزگتر از خودم باشه.. ترجیحن ۵ سال.. اما از اونجایی که قبلن هم گفتم تاحالا نشده چیزی توی ذهن من باشه یا حتی برنامه ریزی کنم و درست در بیاد!

راستش جواباتون برام جالب بود.. در مورد شهر سکونت من و هانیش چند نفری یه اشاره ی دست و پا شکسته ای کردن اما سن هانیش رو هیچ کس درست نگفت..

میخواستم حالا اپ نکنم تا جوابای دیگرانم ببینم اما یهو تصمیم گرفتم جواب بدم و این بحث رو تموم کنم..

نمیدونم چی باعث شد شماها فک کنین که هانیش یه پسر٢۵-۶-٧ سالست!! اکثرن نظرتون همین بود. شاید به خاطر اخلاقایی که ازش تعریف کردم.. به خاطر زیاد کار کردنش.. به خاطر طرز فکرش.. نمیدونم اما برام جالب بود که شماها با خوندن چند خط به نتیجه ای رسیدین که من به طور زنده و در طول چار سال رسیدم.. درسته هانیش از نظر من و کسایی که خیلی بیشتر از شما میشناسنش یه ادم ٢۶-٧ ساله به نظر میاد اما باید بگم که من و هانیش با هم ١ ماه اختلاف سن داریم!! ینی من متولد دی ماه ۶۶ هستم و هانیش بهمن ۶۶!

شاید همین یکی بودن سن مون باعث شده اینقدر باهم دوست و نزدیک باشیم. بهترین دوستی که میتونم باهاش درد و دل کنم و از مشکلاتم بگم.. و چون توی یه شرایط سنی هستیم خیلی خوب همدیگرو درک میکنیم. این از سن هانیش.

اما در مورد شهر ها..

هانیش اهل تهرانه و من..من.. دینگ دینگ دینــــــــــــــگ... من همشهریه [ایشونم]!

از تراوشات مغزی همه ی دوستان ممنونم. کامنتدونی این پست رو میبندم اگه در مورد این پست نظری دارین همون کامنتدونی قبلی بنویسین و لطفن از اشاره مستقیم به چیزایی که اینجا نوشتم خود داری کنین. مرسی.نیشخند

/ 0 نظر / 2 بازدید