Nu: 224

این روز بهانه ای شد تا این فصل را، این ماه را بیشتر دوست بدارم. روزی که ما شدیم و ما خواهیم ماند تا نفس در سینه داریم...

 روز و شبش به کنار، ساعت صفر عاشقی همونطور که پشت فرمون بود با یه بوس محکم و سریع غافلگیرش کردم و سالگردمون رو تبریک گفتم.. سالگرد قشنگ ترین و فراموش نشدنی ترین شب زندگیمون. و حالا ما یک سال و دو روزه که زن و شوهریم و هزاران هزار بار خدارو شکر میکنیم به خاطر نعمت عاشقی.

وقتی برگشتیم خونشون، کادوهاش رو گذاشتم روی تختش و نشستم روبروی تخت. وقتی به مامانش شب به خیر گفت و اومد اصن ندید کادوها رو. چون داشت تو چشمام نیگا میکرد و پرسید خوابت نمیاد؟ نشست کنارم.  بعد از چن دیقه سرم رو برگردوندم و روبروم رو نگا کردم . اما متوجه نشد و داشت به نیم رخم نیگا میکرد. بعد چونه اش رو گرفتم و صورتش رو چرخوندم سمت تختش.. باز داشت به من نیگا میکرد.. نیشگونش گرفتم و گفتم اونجا رو نیگا کن سوپرایز خراب کن!! و بعد تـــــــــــــازه باکس کادوهام رو دید و دوید طرفش. عین بچه ها یکی یکی بازشون میکرد و ذوق میکرد. بعدم همه رو ریخت تو باکسش و رفت به مامانش نشون بده.. :دی

کادوها و تبریکای قشنگ یکی یکی میرسیدن و من از پیوند خوردن با این خونواده بیشتر احساس خوشبختی میکردم..

قرار بود مهمون‍ی بگیره مامان گلش. اما یه سری کارا پیش اومد و مهمونی افتاد این هفته. منم به خاطر کاری که داشتم برگشتم و باز دو سه روز دیگه میرم تا مهمونی سالگردمون رو برگزار کنیم.

خداجونم مرسی واسه این همه خوشبختی. خدایا عشقم، زندگیم و خوشبختیمون رو با لطف تو ضمانت کردم. خودت مواظبمون باش و چشم حسودامون رو کور کن. آمین.

دوستای گلم.. دیگه تصمیم ندارم بنویسم. به خاطر همه مدتی که کنارم بودین، دلتنگی هام.. غصه هام.. شادیهام رو همراهی کردین ازتون مچکرم و امیدوارم قشنگ ترین روزا رو داشته باشین. فقط به عنوان اخرین پست از کسایی که اینجا رو میخونن میخوام ادرس وب یا میل بذارین که اگه ماهی، سالی خواستم برگردم و بنویسم البته یه جای دیگه، بهتون ادرس بدم و باز همراهم باشین. دوستون دارم.

/ 2 نظر / 2 بازدید
maryam

هانا جان بهت تبریک میگم سالگرد ازدواجتون رو. امیدوارم همیشه خوشبخت و عاشق باشید. امیدوارم زود برگردی پیشمون.