Nu: 170

دیروز وقتی واسه رنگ کردن موهام به ارایشگاهی که واسه عقد رفته بودم پا گذاشتم با یه قاب عکس که روی سه پایه وسط سالن قرار داشت روبرو شدم که عکس تکی من توی اون قاب داشت به همه لبخند میزد... ارایشگرم گفته بود که میخواد یکی از عکسام رو به عنوان مدل بذاره تو ارایشگاهش و خوب اون زودتر از من دیده بود عکسم رو.. یه خورده که به عکسم نگا کردم از رنگ کردن موهام پشیمون شدم و گفتم اومدم فقط یه سری بهتون بزنم!

گفت اگه موهات رو رنگ کردی بیا اینجا واسه مدل عروس با یه چهره متفاوت باز عکس بگیریم ازت بزنیم درو ودیوار! :دی

راستش تا دیروز فک میکردم ارایشم غلیظ بود و واقعن اون چیزی نبود که من ازش خواستم. چون من یه ارایش فوق ملایم در حد صفر میخواستم و وقتی خودم رو دیدم فهمیدم نظر دادن به ارایشگر ینی کشک! اما وقتی دیروز عکسم رو اونجا دیدم و بعد وقتی دیدم چندتا از مشتریها موقع اومدن به سالن به عکسم خیره میشن و ارایشگر و عروس رو تحسین میکنن خوجحالانه گفتم دستت درد نکنه!

حالا فعلن قصد به گـ ا دادن موهام رو ندارم.

این روزا که کمتر مینویسم به خاطر مشغله یا ناراحتی از دوری و این چیزا نیس. اتفاقن خیلی هم بیکارم و مگس که هیچ روزا تار موهای افراد خانواده رو هم میشمرم ببینم کم شده یا زیاد! ننوشتنم دلیلای دیگه ای داره.

اولن اتفاق خاصی نمیفته.

دومن الان دیگه نوشتن از خرید یه کفش جدید یا خوردن یه غذای خاص یا چه میدونم تعریف کردن از اینکه چی شد و چیکار کردم برام جذابیتی نداره.

سومن وقتی من نمی نویسم و کسی هم سراغی از من نمیگیره خر که نیستم واسه پرشین بلاگ بنویسم! کم شدن خواننده های اینجا و کم شدن نظرات و بی لطفی بعضی دوستان باعث شد به این نتیجه برسم که من و کارام چیزی نیستیم که لازم بشه تو این صفحه ثبت بشیم ! اگه اینجا مینویسم پس منتظر ری اکشن هستم و اگه واسه دل خودمه که یه دفتر برمیدارم و با هزاران بار ازادی بیشتر اونجا مینویسم.  یا یه وبلاگ تمام رمزی. نه منتظر نظر می مونم نه واکنش و نه قضاوت و نه...

خلاصه. اینجا نوشتن هم یه تجربه بود. اینجا رو نمی بندم. حذف هم نمیکنم همونطور که وبلاگ 2 سال پیش رو هنوز دارم و گاهی بهش سر میزنم. اما توش نمینویسم. اینجا هم با تموم خاطرات قشنگش همون فانتزی خوش رنگ عزیزم می مونه و بهش سر میزنم و میخونمش و یاد ایام رو زنده میکنم. در ضمن یه ادم درپیت اسم دزدی، وبلاگی زده مشابه اسم وبلاگ عزیزم. میخوام بدونم ینی فانتزی اونم از نوع بنفشش از اون اسمایی هست که به ذهن هر کس برسه؟ مثل چاردیواریم که به همین دلیل اسمش رو تغیر دادم؟ ینی واقعنی هیچ اسمی نبود دیگه؟؟

من که راضی نیستم خدام راضی نباشه!!( ایکون مشت کوبیدن به سیـ نه)

دیگه اگه بار گران نبودیم اما رفتیم... نامهربانم گرچه نبودیم اما رفتیم.

شاید هم برگشتم! قطعی نیس نبودنم! البته who cares??!

/ 0 نظر / 2 بازدید