Nu: 53

توی این اوضاع بی اعصابی ناشی از هجوم انواع و اقسام پروژه های کوفتی یه بازی راه افتاده تا کمی تلطیف روحیه بشه واسه بلاگرها. منم به دعوت بانو زیگزاگ لبیک گفته و تصمیم دارم ۵ تا از خصوصیات قشنگم که شما احتمالن ازشون بی خبرین اینجا بریزم روی دایره:

١. بر خلاف ظاهر بی احساسم موجودی بسیار احساساتی و رومانتیک میباشم. ینی مثلن با دیدن یه گربه که سر سیاه زمستون زیر یه ماشین پناه گرفته اشکم سرازیر میشه. دیگه شما خودتون موارد جدی تر و احساس برانگیز تر رو حساب کنین ببینین من چه حالی میشم!

٢. بسیار بسیار کله شق هستم و اصولن دوست دارم هر چیزی رو شخصن تجربه کنم حتی اگه سرم به سنگ بخوره. تجربیات و نصیحتهای اطرافیان روی من تاثیری در حد زیر صفر دارن و معمولن اگه به انجام کاری تشویق بشم یا از انجام کاری منع بشم دقیقن عکس انتظاره دیگران رفتار میکنم!

٣. در مورد هر چیزی و هرکاری از تقلید متنفرم. چه کسی از من تقلید کنه چه خدایی نکرده خودم از کسی کُپی برداری کنم!

۴. اگه اون گوشه سمت چپ وبلاگم رو نگاه کنین میبینین که توی قسمت categories ؛ 14 تا متن روزانه دارم و 11تا نروسیسم! این ینی چی؟؟ ینی اینکه من تقریبن همون اندازه که یه موجود زنده با روزمرگیهای معمولی هستم یه موجوده کاملن نرورس و بی اعصاب نیز هستم!!!  (سعی کنین زیاد طرف اعصابه من افتابی نشین!)

5. علاقه ی زیادی به مستقل بودن دارم. با اینکه تا حالا بیشتر از یک هفته دور از خانواده نبودم و وابستگی عاطفی شدیدی به خانوادم دارم اما یه حس خیلی قوی همیشه من رو به سمت زندگی مستقل و داشتن خونه زندگی واسه خودم میکِشونه! این علاقه به مستقل بودن شامل استقلال فکری و مالی هم میشه.

اگه دست خودم بود تا فردا از خصوصیاتم میگفتم اما چه کنیم که اسلام دست و پای مارا بسته و قراره فقط 5 تا از خصوصات گل و بلبلمون رو بنویسم!! منم هر کسی که اینجا رو میخونه و خوره ی بازیهای وبلاگیه دعوت میکنم.

 

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاپتي

با شما موافقم. آخه مشکل اینجاست که من و آسمان سخت عضو شدیم... حالا نمی دونیم چیکار کنیم؟ راستی قالب وبلاگتونو خودتون طراحی کردین؟

خانوم زیگزاگ

مرسی از بازی. مورد سوم رو هستم شدید!!! ولی خب چه می‌شه کرد. تو ایران باید چشمت رو رو این چیزا ببندی... چون سر این موضوع من خیلی فکر کردم و خیلی نروس شدم ولی دیدم نتیجه‌بخش نیس قربونت[چشمک]

آرشام

در حسینیه تو برگ براتم دادند وسط سینه زنی بود نجاتم دادند مرده ای بیش نبودم که به دستور شما تا مسیحا بشوم آب فراتم دادند تا که احرام ببندم به منای تو حسین (ع) رخت مشکی تو اندر عرفاتم دادند رو گرفتی که نبینی عرق سائل را با دو دست کرمت جلوه به ذاتم دادند با همین قطره اشکی که ندارم آقا سیئه دادم و سیل حسناتم دادند نام تو زینت دنیاست اباعبدالله نمک زندگی ماست اباعبدالله [گل]

آرشام

سلام آجی جون من مورد دوم رو با شما یکی هستم .شاید هم شدید تر!!![تعجب] در مورد خودم وحشتناک بی رحمم ! یعنی همیشه سخت تریم و طاقت فرسا ترین راه و روش رو انتخاب میکنم . مورد یک هم باز هم با شما یکیه ولی من کینه ام بیشتر میشه و داغ دلم تازه تر میشه ! که چرا در اینجا چنین شخص یا معضلی وجود داشته باشه!

آرشام

تا اونجایی که ممکنه ،سعی میکنم که اون چیز یا کاری رو که برای خودم نمی پسندم برای دیگران هم نپسندم و برعکس 5.خودم نسبت به هیچ کس در هر جایگاهی باشه ! همه رو به یه چشم نگاه میکنم و حسادت صلا به هیچ کس ندارم و از ادم هایی حسود خوشم نمیاد. ما هم چون شما دستمون رو بستید![نیشخند] دیگه ادامه نمیدم

هاD

گفتی categories ، فرق 2 تا " و خداوند خر را شناخت " تو اون قسمت چیه ؟