Nu: 209

یه مدت بود اعتیادم به بازی sims رو ترک کرده بودم که نسخه جدید در دستم قرار گرفت و خوب با وجود داشتن بیست و چهار ساعت وقت ازاد واقعن چه توقعی دارین؟ نه واقعن؟؟

یکی از لذت بخش ترین قسمتهاش کد تقلب "افزایش وجه نقد"ه که اینقد من از این کد استفاده میکنم دیوونه میشه بازیه! یه خونه سه طبقه ساختم با تمام امکانات. و البته اتاق خواب بنفش. راستش اول اتاق خواب رو کرم شکلاتی در نظر گرفتم که دیدم میشه شبیه اتاق خواب مامانم و سنین بالاتر. قرمز و مشکی زدم دیدم با وجود بالا بردن فشار خون و غیره (!) اعصاب نمیذاره بعد از یه مدت. این شد که همون ایده بنفش و سفید رو اجرا کردم و بسی لذت بردم. یه مدت بازی کردم. کارای روزانه، خرید، تفریحات سالم و نا سالم، مهمونی و البته سفر که از موارد مفرح سری جدیده. فرانسه رفتیم باهم و چین. سوغاتی خریدیم واسه خودمون. چپ و راست از همدیگه عکس انداختیم. غذاهای مخصوص اون دو تا کشور رو تست کردیم و بعد برگشتیم خونه.

بعد از سفر تصمیم گرفتم بچه دار شیم حتی! چون اونجا ایران نیست و مسلمن فرزندم امکانات و ازادیهای دلخواهش رو خواهد داشت. در دوران بارداری (!) اتاق بچه اماده کردیم با امکاناتی صورتی رنگ و وقتی بچه به دنیا اومد با کمال وقاحت بعد از تبریک گفت که" its boy". و ما موندیم و اتاق صورتی ناکام. به سرعت اتاق رو به ابی تغیر رنگ و دکور دادیم و نشستیم به بچه داری. به این ترتیب که من  بچه رو پیش پدرش میذاشتم و میرفتم به تفریحات و مهمونی ها و ماساژ و پدیکور مانیکورم میپرداختم. و خوب همسر وقتی خسته میشد زنگ میزد به baby sitter و کمی میخوابید تا از حال نره!

با اینکه خونه نبودم خودم، خسته شدم و تصمیم گرفتم کیکی ابتیاع کنم و با روشن کردن شمع واسه فرزندمون یک مرحله بزرگش کنیم تا حداقل نیاز به عوض کردن پوشکش نباشه. خلاصه.. تا همین جا دیدم که بچه داشتن حتی توی بازی هم سخته و ادم رو از کار و زندگی میندازه و برنامه ها به هم میریزه چون قرار بود به مصر بریم و حالا با وجود فرزند نمیتونیم!!

الان من توی یه سالن مد مشغولم و بچه مون با اتوبوس مدرسه میره و دوست پیدا میکنه و خوب درس میخونه و سر به زیر برمیگرده خونه. تکالیفش رو انجام میده و غذا میخوره و الی اخر.. همسر دیزاینر منازل ملت همیشه در صحنه هست و پول خوبی در میاره. با همسایه ها دوستیم و مهمونی میدیم و ورزش میکنیم و سینما میریم و کلن خوش میگذرونیم.

اسم پسر مون رو نمیگم که لو نره! اخه نمیخوام مثل اسم دخترم پس فردا بشنوم یکی از اقوام واقعی و نه در سیمز این اسم رو دزدیده! قهر

اگه به اندازه من بیکار شدید این بازی رو فراموش نکنین..

/ 0 نظر / 2 بازدید