Nu: 177

هوا بس ناجوانمردانه دو نفره اس و منی که تنهام و شریک پیاده روی های سرخوشانه روزهای مجردیم کنارم نیست فقط میتونم بشینم پشت پنجره، رفت و امدای دو نفره رو ببینم و این هوای ملس رو با تمام وجود ببلعم. اتاق من نمای رودخونه داره و من هر روز شانس این رو دارم که یه منظره بهشتی رو ببینم. چه روزای سرد زمستون که درختا لُخت هستن و خشک چه روزای قبل از عید که درختا دارن میرن به استقبال شکفتن و چه روزهای تابستون. با سبزی وصف ناپذیر درختا و بوی گل و ...

من و هانیش توی یه مرحله ازمایشی از زندگی قرار داریم و امروز دوره دو ماهه اولیه تموم شد و ما سر بلند بیرون اومدیم. درسته که دو ماه زیاد بود و مثلن ما الان باید اوج عشقولانه و مهمونی بازی و گردش و تفریح باشیم اما بعضی وقتا شرایط جوری پیش میره که ادم یه تایم سخت رو میگذرونه و به همونایی که گفتم با خیال راحت بپردازه. اگه هانیش الان نمیرفت سربازی کی می رفت؟ یه سال دیگه؟ وقتی رفتیم خونه خودمون؟ یا مثلن قبلن می رفت؟ وسط درس و دانشگا؟

این مدت چیزی نگفتم. شاید فقط چند نفر میدونستن که هانیش سربازه الان، اما خوب دلیلی هم نداشت بگم. دلم نمیخواست با عر زدن و هی تریپ چـ س ناله برداشتن ابراز دلتنگی کنم و روزهای نبودن و ندیدنش رو واسه خودم سخت تر کنم. ما که واسه به هم رسیدن اینهمه دوری و سختی کشیدیم نمیتوستیم دو ماه دیگه رو طاقت بیاریم؟ هــه. اوردیم. از خود راضی

فردا یا پس فردا هانیش ترخیص میشه و میریم واسه چند روز مرخصی میان دوره و بعد بقیه سربازیش رو شهر خودشون میگذرونه.

شنبه هم که تولد هانیشه و قراره برم هم واسه خودم کفش و لباس بخرم هم واسه اون کادو تولد. قراره وقتی رفتم تهران چندتا مراسم پا گشا کنون برگزار بشه و خوب اولین دیدارها و برخوردها و قیافه ادم تو ذهن میزبان نقش میبنده. پس خریدای سخت و وقت گیری در پیش دارم.

خدایا شکرت که تحمل این دو ماه دوری و بی تلفنی و حرف زدنای ٣ دیقه ای در روز و خیلی چیزای دیگه رو بهم دادی. همونطور که تا الان هوامون رو داشتی و بهمون حال دادی بقیه راه هم باهامون باش.

مخلصیم!

/ 0 نظر / 2 بازدید