Nu: 151

این روزا کارم شده اینکه بعد از خرید کردن وقتی میام خونه بشینم حساب کتاب کنم و حتی چیپس و پفکی هم که احتمالن خریدم رو توی حسابام مینویسم. روزای اول اینجوری نبودم و اصولن از خرید حلقه و سرویس گرفته تا خرید کفش کلن قیمت نمیپرسیدم و فقط انتخاب میکردم بعد فروشنده بود و کارت سیبای پدر یا هانیش و هانای دست در جیب و سوت زنان! بعد هرکی میپرسید فلان چیز چقدر شد میگفتم نمیدونم! حساب هیچی دستم نبود اما الان یه ادامسم بخرم یاد داشت میکنم. میدونی چرا؟ چون کارت پدر و هانیش جفتش دست خودمه و باید حواسم باشه چیکار میکنم. یه پاکت الان دارم پر از فاکتور و قبض و رسید و .... تاریخ تحویل همه چیز رو توی تقویم جیبیم نوشتم و قبض همون چیز رو گذاشتم زیر همون صفحه تقویم که مثلن روزی که واسه تحویل کارت میخوام برم تو سرم نزنم و دنبال قبض بگردم! به سرم اومده که الان به فکر افتادما!! فک نکنی از اول اینقد مرتب بودم!

مامان هنوز لباس نخریده! از بس با من واسه خرده سفارشات چپ و راست میاد پا به پام وقتی واسه رسیدن به خودش نمونده. میخوام این هفته رو فقط اختصاص بدم به خریدای مامان.

میدونین مامان خیلی بهتر شده. ینی الان از بس سرش به تدارکات گرمه دیگه مثل قبل نمیشینه غصه بخوره که من قراره ازش دور بشم و در نبود من چیکار کنه و اصلن حالا زود بود شوهرم بده و این صُبتا. مطمئنم دو روز بعد از عقد دوباره حالش مثل قبل میشه. مهم اینه که دیگه نمیذاره نگرانیش رو تصمیم من اثر بذاره. از شما که پنهون نیس نگرانی مامان و انرژی های منفیش من رو نسبت به تصمیمم و انتخاب هانیش و قبول همسریش دچار تردید خیلی بدی کرده بود. اما داشتن یه مشاور خوب و گذر زمان این تردید رو تبدیل به همون حس قشنگ و محکم قبل کرد. همون حسی که باعث میشد با فکر کردن به بودن کنار همسرم اروم بشم.

شرمنده که کامنتدونی رو بستم دلیل اولش نداشتن وقت واسه جبران محبتاتون بود و دلیل دیگش همونی که پست قبل اشاره کردم. راستی هفته اینده دیگه از ٣ شنبه فک نکنم بتونم اپ کنم. اخرین اپم سه شنبه ٢۵ ابان خواهد بود تا بعد از مراسم و بدرقه مهمونا و یکم استراحت..

دوستتون دارم و به خاطر همه انرژی های مثبتی که میفرستین و حرفای ارامش بخشتون و تبریکای قشنگتون ممنونم. امیدوارم همه شماهایی که عاشق هستین به این روزای خوب برسین و به کسی که از ته دلتون دوستش دارین برسین. و امیدوارم چند تا از دوستام که اسم نمیبرم به عشق و ارامش واقعیشون برسن.

 

/ 0 نظر / 2 بازدید