Nu: 135

خیلی دلم میخواست تو روزایی که مهم ترین اتفاقای زندگیم میفتاد به وبلاگ عزیزم دسترسی داشتم و مینوشتم.. اخه وقتی خبر داغه نوشتن و خوندنش یه حال دیگه ای داره. به هر حال گذشت و یه عالمه تحول تو زندگی من به وجود اومد.

با امتحانای پایان ترم شروع شد. روزی که با یه کوله بار خاطره به سنگینی چهار سال تجربه برای اخرین بار به عنوان دانشجوی کارشناسی به سر در دانشگاه نگاه کردم و وقتی نشستم تو تاکسی تازه فهمیدم چقدر زود و چقدر خوش گذشت. دوران دانشجویی تموم شد. تو این رشته. این دانشگاه و تو این مقطع. حالا من یه هانایی هستم که به قولی تحصیل رو کرده اما شما که غریبه نیستید راحت بگم تحصیل ما رو اره! بعد از یک ماه خوردن و خوابیدن و رسیدن به رکورد شگفت انگیزه ١٠ کیلو اضافه وزن تصمیم گرفتم از دانشم استفاده کنم و برای مملکتم مفید باشم!! نتیجش شد یه اتاق پر از روزنامه نیازمندیها و تلفن زدنای بی نتیجه. دیدم ارزش تحصیلاتی که کردم بالا تر از اینه که بخوام برم منشی یا ابدارچی بشم در نتیجه گفتم بهتره شوهر کنم بلکه بار خرج و مخارجم از دوش بابا جان برداشته بشه. که خوب ظاهرن در این زمینه موفق تر بودم...

اواسط ماه رمضون بود که به طور ناگهانی تصمیم گرفتیم دوران شیرین ۵ ساله ی دوستیمون رو تموم کنیم. بماند که چقدر از این حرفای همیشگی موقع تموم کردن یه رابطه بین من و هانیش رد و بدل شد اما بعد دیدیم انگار مرض داریم و ما که چیزیمون نیس!! پس بهتره وارد یه دوران جدید بشیم. هانیش اعلام امادگی کرد که بیاد و با بابا حرف بزنه. منم قبول کردم و البته به شرط اینکه من میخوام تا زندم درس بخونم!! اجازه دادم بیاد منُ بگیره. که یه پست راجع به اینکه قرار بود با بابا حرف بزنه نوشتم و خوندید و دعاهاتون ناجور اثر کرد. ایشالا عروسی بچه هاتون جبران کنم.  

هیچ وقت از تموم جزئیات اون شب با خبر نشدم چون جمع مردونه و خارج از منزل بود. اما هر چی بود خوب بود. قرار شد بابا یه تحقیقاتی به عمل بیاره و از سالم و سر به زیر بودن هانیش مطمئن بشه و بعد اجازه خواستگاری رسمی صادر بشه. دلهره و بی قراری این مدت وصف ناپذیره و نمیخوام با یاد اوریش وزن اضافه کنم!

نمیدونم کی اما یادمه خیلی وقت پیش تو همین وبلاگ نوشته بودم ینی میشه سالگرد اشناییمون روز نامزدیمون بشه؟ و خدا بسیار بسیار حال دادن به ما و این ارزوی کوچولو ولی با ارزش من با یه هفته کم و زیاد به واقعیت پیوست. روز اول مهر من. هانا.. نامزد کسی شدم که حتی تو خوابم نمیدیدم بهش برسم.

نیمه مهر ماه هم که رفتیم خونه هانیش اینا و من به عنوان عروس اول به فامیل معرفی شدم. فک نکنین به این راحتیا بود.. نه . خدایی خیلی روزای پر استرس و وحشتناکی بود. روزایی که میترسیدم گند همه چی در بیاد!! ۵ سال دوستی و همه جاهایی که باهم رفته بودیم و روز و شبایی که باهم گذرونده بودیم!! اما خدا رو شکر هنوز اتفاق بدی نیفتاده و امیدوارم بعدن هم نیفته.

من که هنوز چیزی حس نمیکنم. ینی باورم نشده که قراره حدود یک ماه دیگه رسمن و قانونن زن عشقم بشم! اما خوب انگار واقعیه!! حالا با ١٠ کیلو اضافه وزنم چیکار کنم؟

/ 22 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Miss.Mary !!

وااااای چه خبر خوبی هانا ! مبارکه دوستم [بغل] ایشالا خوش و خوشبخت باشی همیشه [ماچ]

LiLi PaD

bazam tabrik migam ziaaaaaaaaaaaaaaaad:* kheyliiiiiiiiiiiiiiiiiiii khoshhalam baraton:x

خانوم زیگزاگ

من تغئیری تو فونتت نمی‌بینم‌ها هانا جون. همچنان ذره‌بین گرفتیم دستمون

----

واااااااااااییییییی.. چقدر خوشحالم کردی دخترررررررررررررررر.. تبریک. لاو یو..

نگار

اشکام جاری شد هانا...باور نمی کنی.. خوشبخت بشی..خوشبخت بشین! کنار هم! مال هم! و با هم! تبریک میگم عزیزم.همیشه شاد باشی![گل]

سوفی

تبریک میگم هانا جان .. امیدوارم همیشه به خاطر وجود هم خوشحال و شاد باشین ..[قلب]

خانوم زیگزاگ

یه فکرایی دارم واسه قیلطر. حالا اگه درست شد خبر می‌دم بهت [پلک]

نـی نـی خانومـی

تبریک می گم تا آخر صفحه رو خوندم [گل][قلب]

ویسپرد

[سوال]رمزی شدی عروس خانوم؟ رمز میدی یا خصوصیه ؟